výsledky Kouty

LETNÍ BRIDŽOVÝ TÝDEN

 v hotelu Luna - Kouty


Výsledky turnajů

Barometr - neděle večer

      1    1 Modritzer Miloslav & Ludvík Bohumil     307.3   73.9
      2   10 Fořt Tomáš & Tomčíková Zdena            292.3   70.3
      3   18 Benák Jaroslav & Krása Miroslav         270.8   65.1
      4   12 Baláš Jiří & Literák Lubomír            257.5   61.9
      5   15 Urban Jan & Urbanova Kristina           213.9   51.4
      6    9 Tomanová Zuzana & Gebertová Alena         209   50.2
      7    2 Gucklerová Katarina & Bečka Jiří          208   50.0
      8    3 Janoušková Věra & Hasanová Anna         196.9   47.3
      9    5 Picková Helena & Pick Petr              196.6   47.3
     10    7 Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora  190.3   45.7
     11   11 Viteckova Jana & Mullerová Božena       189.3   45.5
     12   13 Bihelerová Maja & Jelínková Jaroslava   185.9   44.7
     13    8 Rosolová Marie & Farkašová Marie        183.1   44.0
     14    6 Radouchová Jana & Baštýřová Ludmila     180.8   43.5
     15   16 Těšíková Milena & Vlasák Pavel          164.6   39.6
     16   17 Neševová Olga & Nešev Ivan              153.3   36.9
     17    4 Dvorakova Zdenka & Krebsova Stanislava  138.8   33.4

Jackpot 1 -  pondělí

      1   10 Fořt Tomáš & Literák Lubomír              218   70.8
      2    9 Modritzer Miloslav & Tomčíková Zdena      212   68.8
      3   15 Urban Jan & Bečka Jiří                    179   58.1
      4    2 Mullerová Božena & Pick Petr              178   57.8
      5   11 Gebertová Alena & Dvorakova Zdenka        174   56.5
      5    8 Urbanova Kristina & Rosolová Marie        174   56.5
      7   12 Krebsova Stanislava & Viteckova Jana      165   53.6
      8   16 Janoušková Věra & Vondráčková Blanka      146   47.4
      8    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           146   47.4
     10   13 Ludvík Bohumil & Farkašová Marie          143   46.4
     11   14 Kubíčková Květoslava & Hasanová Anna      136   44.2
     12    5 Tomanová Zuzana & Vacek Jiří              135   43.8
     13    3 Neševová Olga & Kunc Pavel                132   42.9
     14    7 Gucklerová Katarina & Picková Helena      117   38.0
     15    4 Jelínková Jaroslava & Bihelerová Maja     105   34.1
     16    6 Baštýřová Ludmila & Radouchová Jana       104   33.8

Hlavní - kvalifikace pondělí večer

      1    4 Literák Lubomír & Fořt Tomáš            289.8   69.7
      2    1 Pick Petr & Picková Helena              237.9   57.2
      3   13 Dvorakova Zdenka & Krebsova Stanislava  235.3   56.6
      4    2 Gucklerová Katarina & Bečka Jiří        235.2   56.5
      5   18 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           233   56.0
      6   12 Modritzer Miloslav & Ludvík Bohumil     226.5   54.4
      6    8 Tomanová Zuzana & Gebertová Alena       226.5   54.4
      8    6 Janoušková Věra & Hasanová Anna         225.3   54.2
      9   11 Baláš Jiří & Tomčíková Zdena            223.9   53.8
     10    7 Urban Jan & Urbanova Kristina           220.3   53.0
     11   17 Neševová Olga & Nešev Ivan                215   51.7
     12   15 Viteckova Jana & Mullerová Božena       179.4   43.1
     13   10 Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora    170   40.9
     14    3 Těšíková Milena & Vlasák Pavel          166.9   40.1
     15    5 Farkašová Marie & Rosolová Marie        165.9   39.9
     16   16 Jelínková Jaroslava & Bihelerová Maja   146.2   35.1
     17    9 Radouchová Jana & Baštýřová Ludmila     143.6   34.5

Jackpot 2 - úterý

      1    9 Gebertová Alena & Ludvík Bohumil        201.4   65.4
      2    7 Fořt Tomáš & Tomčíková Zdena            191.3   62.1
      3   13 Modritzer Miloslav & Vacek Jiří         187.3   60.8
      4   11 Viteckova Jana & Dvorakova Zdenka         181   58.8
      5    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           175   56.8
      6    6 Gucklerová Katarina & Farkašová Marie   163.2   53.0
      7    8 Pick Petr & Literák Lubomír             159.1   51.7
      8    5 Rosolová Marie & Picková Helena           154   50.0
      9    4 Kunc Pavel & Neševová Olga              150.7   48.9
     10   15 Urban Jan & Bečka Jiří                  141.4   45.9
     11    2 Tomanová Zuzana & Mullerová Božena      130.9   42.5
     12    3 Kubíčková Květoslava & Krebsova Stanisl 130.7   42.4
     13   12 Bihelerová Maja & Jelínková Jaroslava   127.2   41.3
     14   16 Vondráčková Blanka & Urbanova Kristina  107.8   35.0
     15   10 Janoušková Věra & Hlaváčová Barbora     102.7   33.3

Modrá skupina A - úterý večer

      1    1 Fořt Tomáš & Literák Lubomír               99   58.9 
      2    4 Gucklerová Katarina & Bečka Jiří           97   57.7 
      3    6 Gebertová Alena & Tomanová Zuzana          95   56.5 
      4    2 Dvorakova Zdenka & Krebsova Stanislava     91   54.2 
      5    8 Benák Jaroslav & Krása Miroslav            87   51.8
      6    3 Pick Petr & Picková Helena                 81   48.2
      7    7 Modritzer Miloslav & Ludvík Bohumil        77   45.8
      8    5 Janoušková Věra & Hasanová Anna            45   26.8

Červená skupina B - úterý večer

  1    1  Zdena Tomcikova & Jiri Balas                  146,00   216  67,59
  2    4  Vera Spottova & Jitka Stefanova               113,00   216  52,31
  3    8  Olga Nesevova & Ivan Nesev                    110,00   216  50,93
  4    6  Marie Rosolova & Marie Farkasova              109,00   216  50,46
  5    5  Barbora Hlavacova & Blanka Vondrackova        105,00   216  48,61
  6    7  Ludmila Bastyrova & Jana Radouchová           103,00   216  47,69
  7   10  Božena Mullerová & Jana Viteckova             102,00   216  47,22
  8    3  Jan Urban & Kristyna Urbanova                 101,00   216  46,76
  9    9  Maja Bihelerova & Jaroslava Jelinkova          98,00   216  45,37
 10    2  Milena Tesikova & Pavel Vlasak                 93,00   216  43,06

Jackpot 3 - středa

      1    7 Modritzer Miloslav & Tomčíková Zdena      196   63.6
      2    2 Fořt Tomáš & Literák Lubomír              194   63.0
      3   15 Dvorakova Zdenka & Mullerová Božena       182   59.1
      4    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           179   58.1
      5    9 Urban Jan & Bečka Jiří                    176   57.1
      6    6 Tomanová Zuzana & Ludvík Bohumil          168   54.5
      7   16 Jelínková Jaroslava & Bihelerová Maja     158   51.3
      8    5 Gebertová Alena & Vacek Jiří              157   51.0
      9    8 Gucklerová Katarina & Pick Petr           144   46.8
     10    3 Neševová Olga & Kunc Pavel                139   45.1
     11   14 Rosolová Marie & Janoušková Věra          137   44.5
     12   11 Vondráčková Blanka & Kubíčková Květosla   133   43.2
     13   10 Urbanova Kristina & Hlaváčová Barbora     131   42.5
     14   13 Picková Helena & Viteckova Jana           128   41.6
     15    4 Hasanová Anna & Krebsova Stanislava       127   41.2
     16   12 Radouchová Jana & Baštýřová Ludmila       115   37.3

Individuál - středa večer

              1    3 Modritzer Miloslav      269 68.6 
              2   18 Krása Miroslav          249 63.5 
              3   13 Ludvík Bohumil          245 62.5 
              4    4 Fořt Tomáš              242 61.7 
              5   11 Bečka Jiří              232 59.2 
              6   27 Baláš Jiří              221 56.4 
              7   31 Gebertová Alena         219 55.9 
              8   16 Těšíková Milena         216 55.1 
              9   29 Benák Jaroslav          214 54.6 
             10   24 Rosolová Marie          212 54.1 
             11   30 Tomčíková Zdena         210 53.6 
             12   22 Literák Lubomír         207 52.8 
             13    5 Vacek Jiří              201 51.3 
             14=   2 Suková Marta            196  50  
             14=  21 Pick Petr               196  50  
             16=  10 Picková Helena          191 48.7 
             16=  25 Bihelerová Maja         191 48.7 
             18    1 Baštýřová Ludmila       186 47.4
             19=  17 Tomanová Zuzana         185 47.2
             19=  28 Neševová Olga           185 47.2
             21   15 Stafanova Jitka         182 46.4
             22   19 Vondráčková Blanka      179 45.7
             23    9 Vlasák Pavel            178 45.4
             24    6 Kubíčková Květoslava    172 43.9
             25=  12 Hasanová Anna           170 43.4
             25=  20 Viteckova Jana          170 43.4
             27    8 Urban Jan               167 42.6
             28   26 Hlaváčová Barbora       166 42.3
             29   14 Mullerová Božena        164 41.8
             30   23 Gucklerová Katarina     158 40.3
             31    7 Radouchová Jana         153  39
             32   32 Spottova Vera           146 37.2

Jackpot 4 čtvrtek

      1   16 Suková Marta & Fořt Tomáš               197.3   64.1
      2   12 Picková Helena & Ludvík Bohumil         190.7   61.9
      3    6 Gucklerová Katarina & Farkašová Marie   186.8   60.6
      4    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           185   60.1
      5   14 Janoušková Věra & Urbanova Kristina     170.7   55.4
      6    7 Literák Lubomír & Tomčíková Zdena       169.7   55.1
      7    8 Bečka Jiří & Urban Jan                  166.3   54.0
      8   11 Jelínková Jaroslava & Mullerová Božena  164.5   53.4
      9    5 Pick Petr & Tomanová Zuzana             152.2   49.4
     10    3 Rosolová Marie & Dvorakova Zdenka       138.8   45.1
     11   10 Modritzer Miloslav & Vacek Jiří           137   44.5
     12    4 Kunc Pavel & Neševová Olga                133   43.2
     13   15 Kloudova Marie & Kubíčková Květoslava   129.2   41.9
     14    9 Radouchová Jana & Baštýřová Ludmila     118.3   38.4
     15    2 Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora    113   36.7
     16   13 Viteckova Jana & Hasanová Anna            111   36.0

IMP - čtvrtek večer

      1   15 Fořt Tomáš & Tomčíková Zdena             61     61
      2    3 Dvorakova Zdenka & Krebsova Stanislava   42     42
      3   12 Modritzer Miloslav & Ludvík Bohumil      34     34
      4    1 Farkašová Marie & Rosolová Marie         31     31
      5    2 Picková Helena & Pick Petr               26     26
      6    9 Neševová Olga & Nešev Ivan               21     21
      6    7 Urbanova Kristina & Urban Jan            21     21
      8   16 Gucklerová Katarina & Bečka Jiří         1       1
      9    5 Baláš Jiří & Literák Lubomír             -4     -4
     10   17 Kloudova Marie & Suková Marta           -11     -11
     11   13 Baštýřová Ludmila & Radouchová Jana     -11     -11
     12   14 Benák Jaroslav & Krása Miroslav         -12     -12
     13   10 Tomanová Zuzana & Vacek Jiří            -13     -13
     14   19 Viteckova Jana & Mullerová Božena       -15     -15
     15    4 Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora  -24     -24
     16   18 Stafanova Jitka & Spottova Vera         -26     -26
     17   11 Hasanová Anna & Janoušková Věra         -30     -30
     18    8 Těšíková Milena & Vlasák Pavel          -41     -41
     19    6 Bihelerová Maja & Jelínková Jaroslava   -50     -50

Jackpot 5 - pátek

      1    5 Picková Helena & Tomčíková Zdena          173   65.5
      2    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           169   64.0
      3   14 Bečka Jiří & Urban Jan                    159   60.2
      4    2 Fořt Tomáš & Literák Lubomír              156   59.1
      5    7 Modritzer Miloslav & Ludvík Bohumil       150   56.8
      6    8 Jelínková Jaroslava & Bihelerová Maja     143   54.2
      7    3 Rosolová Marie & Urbanova Kristina        138   52.3
      8   10 Dvorakova Zdenka & Krebsova Stanislava    128   48.5
      9   13 Pick Petr & Mullerová Božena              123   46.6
     10   12 Suková Marta & Gucklerová Katarina        118   44.7
     11    6 Tomanová Zuzana & Viteckova Jana          114   43.2
     12   11 Kloudova Marie & Janoušková Věra           95   36.0
     13    4 Kunc Pavel & Neševová Olga                 94   35.6
     14    9 Radouchová Jana & Baštýřová Ludmila        88   33.3

Odpolední - pátek

      1    3 Neševová Olga & Jasná Jiřina              227   64.5
      2   18 Vacek Jiří & Tomanová Zuzana              218   61.9
      3    2 Fořtová Eva & Baláš Jiří                  207   58.8
      4   10 Literák Lubomír & Tomčíková Zdena         206   58.5
      5   13 Gucklerová Katarina & Bečka Jiří          197   56.0
      6    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           194   55.1
      7    8 Fořt Tomáš & Pick Petr                    182   51.7
      8    6 Stafanova Jitka & Spottova Vera           177   50.3
      9   17 Viteckova Jana & Mullerová Božena         174   49.4
      9   11 Modritzer Miloslav & Ludvík Bohumil       174   49.4
     11   14 Urbanova Kristina & Urban Jan             173   49.1
     12    4 Dvorakova Zdenka & Krebsova Stanislava    167   47.4
     13    7 Vocelová Alena & Bihelerová Maja          158   44.9
     14    5 Vlasák Pavel & Picková Helena             153   43.5
     15   12 Suková Marta & Kloudova Marie             148   42.0
     16   15 Baštýřová Ludmila & Radouchová Jana       144   40.9
     17   16 Janoušková Věra & Hasanová Anna           142   40.3
     18    9 Rosolová Marie & Farkašová Marie          127   36.1
Jackpot 6 - sobota
      1    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           166   62.9
      2    8 Tomanová Zuzana & Kloudova Marie          162   61.4
      3    2 Fořtová Eva & Fořt Tomáš                155.8   59.0
      4   12 Literák Lubomír & Ludvík Bohumil        151.7   57.5
      5   11 Havlínová Jitka & Urbanova Kristina     145.3   55.0
      6    6 Modritzer Miloslav & Tomčíková Zdena    144.7   54.8
      7    4 Gucklerová Katarina & Neševová Olga       139   52.7
      8   13 Urban Jan & Bečka Jiří                  128.5   48.7
      9   10 Bihelerová Maja & Hasanová Anna         128.2   48.6
     10    3 Rosolová Marie & Pick Petr              118.8   45.0
     11   14 Janoušková Věra & Vondráčková Blanka    116.3   44.1
     12    7 Suková Marta & Farkašová Marie          108.2   41.0
     13    5 Picková Helena & Kubíčková Květoslava    94.5   35.8
     14    9 Radouchová Jana & Baštýřová Ludmila        89   33.7
Závěrečný - sobota večer
      1   17 Literák Lubomír & Fořt Tomáš              273   77.6
      2   15 Pick Petr & Tomčíková Zdena               222   63.1
      3   18 Stafanova Jitka & Spottova Vera           199   56.5
      4   12 Urbanova Kristina & Urban Jan             188   53.4
      4    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav           188   53.4
      6    9 Modritzer Miloslav & Ludvík Bohumil       187   53.1
      7    8 Tomanová Zuzana & Dvorakova Zdenka        186   52.8
      8    6 Gucklerová Katarina & Bečka Jiří          181   51.4
      9   16 Janoušková Věra & Hasanová Anna           173   49.1
     10   14 Vacek Jiří & Picková Helena               169   48.0
     11    5 Baláš Jiří & Bihelerová Maja              166   47.2
     12    7 Kloudova Marie & Suková Marta             161   45.7
     12    3 Neševová Olga & Nešev Ivan                161   45.7
     14   13 Viteckova Jana & Mullerová Božena         156   44.3
     15    2 Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora    150   42.6
     16    4 Těšíková Milena & Vlasák Pavel            140   39.8
     17   10 Radouchová Jana & Baštýřová Ludmila       137   38.9
     18   11 Rosolová Marie & Farkašová Marie          131   37.2

Jackpot 7 - neděle

      1   11 Modritzer Miloslav & Ludvík Bohumil     139.8   69.9
      2    3 Gucklerová Katarina & Tomčíková Zdena   120.1   60.1
      3   10 Urban Jan & Bečka Jiří                  114.9   57.5
      4    5 Suková Marta & Pick Petr                108.6   54.3
      4    4 Rosolová Marie & Neševová Olga          108.6   54.3
      6    1 Benák Jaroslav & Krása Miroslav         106.7   53.4
      7    2 Tomanová Zuzana & Vacek Jiří            103.8   51.9
      8    9 Literák Lubomír & Fořt Tomáš             86.3   43.2
      9    6 Picková Helena & Kloudova Marie          86.2   43.1
     10    7 Dvorakova Zdenka & Urbanova Kristina     63.7   31.9
     11    8 Baštýřová Ludmila & Radouchová Jana      61.3   30.7

Highscorer - KB body - výpis z matriky ČBS

#
Jméno Leg. Klub ZB - SB - KB Počet účastí
1 Fořt Tomáš 703 PAR 356 14
2 Tomčíková Zdena 180 BKP 321 14
3 Literák Lubomír 57 BKP 268 14
4 Mödritzer Miloslav 1341 NER 262 14
5 Ludvík Bohumil 713 PAR 251 14
6 Krása Miroslav 1815 OLY 222 14
7 Benák Jaroslav 1087 OLY 204 14
8 Bečka Jiří 1864 TRI 189 14
9 Gucklerová Katarina 2627 BKP 150 14
10 Urban Jan 277 NEK 144 14
11 Dvořáková Zdeňka 2646 BKP 135 12
12 Tomanová Zuzana 2794 BKP 132 14
13 Baláš Jiří 1842 NMM 111 7
14 Neševová Olga 2816 BKP 105 14
15 Gebertová Alena 2795 BKP 104 7
16 Rosolová Marie 2649 BKP 93 14
17 Krebsová Stanislava 2645 BKP 81 9
18 Müllerová Božena 2932 TOP 74 12
19 Farkašová Marie 2796 BKP 73 10
20 Janoušková Věra 2812 BKP 51 12
21 Vítečková Jana 2592 BKP 51 12
22 Fořtová Eva 1985 BKP 43 2
23 Bihelerová Maja 2914 BKP 42 11
24 Hasanová Anna 3028 BKP 35 11
25 Nešev Ivan 2808 TOP 34 5
26 Jelínková Jaroslava 2934 TOP 32 8
27 Havlínová Jitka 2921 BKP 11 1
28 Kubíčková Květoslava 2925 BKP 11 5
29 Kunc Pavel 2865 BKP 0 5
30 Štefanová Jitka 929 NEK 0 5
31 Hlaváčová Barbora 1924 TOP 0 9
32 Urbanová Kristýna 2070 TOP 0 13
33 Vondráčková Blanka 2122 BKP 0 11
34 Vlasák Pavel 2433 BKP 0 7
35 Pick Petr 2534 BKP 0 14
36 Picková Helena 2535 BKP 0 14
37 Jasná Jiřina 2593 BKP 0 1
38 Těšíková Milena 1884 BKP 0 6
39 Kloudová Marie 2814 BKP 0 7
40 Suková Marta 2689 BKP 0 8
41 Špottová Věra 2691 BKP 0 5
42 Vocelová Alena 2717 BKP 0 1
43 Vacek Jiří 2730 BKP 0 9