Lekce zdarma za časů korony

12.10.2020

 

Trpíte depresemi z nedostatku bridže?

Průběžně pro vás připravuji zdokonalovací lekce on-line prostřednictvím BBO. Lekce jsou různé úrovně pro všechny pokročilosti – každý si v nich najde to své. Typově jsou to lekce, jako mívám v pondělním zdokonalovacím kurzu nebo na výjezdech, vždy 6 partií na určité téma, partie čtyři z vás zahrají, ostatní přihlížejí jako diváci a vidí všechny karty. A po každé partii pak následuje výklad a rozbor.

Všechny mé on-line lekce za časů korony jsou zdarma.

Lekce jsou otevřené všem zájemcům, jen je potřeba mi sdělit nick na BBO, abych vás pustila ke stolu. Pro anonymní zájemce bude stůl uzavřen. A také mail, který si přidám do distribučního seznamu a budu všem zájemcům posílat termíny dalších lekcí.

 Je potřeba, aby zájemci měli svou registraci na BBO. Pokud ji ještě nemáte, návod je zde - http://eva.fort.cz/soubory/jakhratnabbo.pdf

Stačí, když zvládnete ten začátek, až k přihlášení do turnaje.

Návod, jak se dostat k výukovému stolu a co udělat dál:

V BBO si  mě přidejte do přátel. Uděláte to tak, že v hráčích prostřednictvím "hledej" vyhledáte Eva1. Pak otevřete moji kartu a vedle "neutrální" je malý trojúhelníček, na který klepnete a vyberete "následuj". Když to uděláme oba navzájem, tak se to změní na "přítel". Pak vždy uvidíte, kde jsem. Na mé kartě kliknete na modré políčko v rohu nahoře "přidat se" a já to odsouhlasím. Po příchodu ke stolu klikněte dole na žluté tlačítko "hlas", otevře se další menší okénko, kde kliknete na "spustit komentář", pak to okénko křížkem zavřete, aby nepřekáželo. Tím byste mě měli slyšet, nezapomeňte si pustit repráček. Pokud mi budete chtít říct něco vy nebo se na něco zeptat, napíšete to do chatu dole - píšete tím ke stolu a co napíšete, vidí všichni, a já budu postupně na vaše dotazy odpovídat.

  

Předcházející aktualita