výsledky

JARNÍ  TÝDEN  V ROKYTNICI 6.-13.5.2017

Výsledky

Další fotografie - zde (klik)

 

 

Úvodní turnaj - sobota večer

      1   14 Petrovský Mario & Literák Lubomír         284   60.7
      2    7 Staflova Jana & Meduna Jan              281.4   60.1
      3   10 Gucklerová Katarina & Bečka Jiří        280.4   59.9
      4   19 Fořt Tomáš & Petrovská Alena            279.3   59.7
      5   16 Parikova Libuse & Tomčíková Zdena       264.4   56.5
      6   13 Vilím Pavel & Riha Ivan                 255.9   54.7
      7    6 Wirthová Dana & Modritzer Miloslav      250.9   53.6
      8   17 Gebertová Alena & Tomanová Zuzana       249.9   53.4
      9    9 Gerychová Libuše & Albrechtová Zuzana   249.7   53.4
     10   15 Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora  236.1   50.4
     11   11 Dohnalkova Jarmila & Dohnalek Jaromir   230.4   49.2
     12    4 Talpa Vlastislav & Suková Marta         228.8   48.9
     13    3 Kaderabkova Hana & Nemcova Jana         221.9   47.4
     14    8 Čížková Marta & Dvorakova Zdenka        215.6   46.1
     15    2 Černovská Lenka & Havlínová Jitka       210.8   45.0
     16    5 Zbořilová Drahoslava & Mullerová Božena 209.3   44.7
     17   18 Bihelerová Maja & Hasanová Anna           178   38.0
     18   12 Nešev Ivan & Neševová Olga              176.7   37.8
     19    1 Janoušková Věra & Vronská Renata        135.2   28.9

 

Jackpot 1 - neděle

      1    6 Riha Ivan & Vilím Pavel                 212.4   60.3
      2   16 Čížková Marta & Bečka Jiří              210.2   59.7
      3    1 Fořt Tomáš & Literák Lubomír            208.1   59.1
      4    7 Modritzer Miloslav & Wirthová Dana      201.2   57.2
      5    3 Petrovský Mario & Tomčíková Zdena       193.3   54.9
      6   13 Černovská Lenka & Talpa Vlastislav      192.5   54.7
      7    9 Albrechtová Zuzana & Meduna Jan         181.9   51.7
      8   11 Zbořilová Drahoslava & Neševová Olga      181   51.4
      9   17 Gebertová Alena & Suková Marta          178.4   50.7
     10   14 Dvorakova Zdenka & Mullerová Božena     174.8   49.7
     11    2 Staflova Jana & Berglová Helena         162.1   46.1
     12   15 Kaderabkova Hana & Nemcova Jana         154.7   43.9
     13   10 Dohnalek Jaromir & Dohnalkova Jarmila   154.3   43.8
     14    8 Janoušková Věra & Vondráčková Blanka    152.1   43.2
     15   12 Gerychová Libuše & Gucklerová Katarina  148.4   42.2
     16    5 Parikova Libuse & Tomanová Zuzana       146.3   41.6
     17    4 Jelínková Jaroslava & Bihelerová Maja   134.4   38.2

Společně jsme oslavili Slávkovy narozeniny

 

 

Hlavní  - neděle večer

      1    7 Bečka Jiří & Gucklerová Katarina        299.8   64.1
      2    8 Vilím Pavel & Riha Ivan                   296   63.2
      3   17 Parikova Libuse & Suková Marta          292.7   62.5
      4   16 Literák Lubomír & Fořt Tomáš            288.2   61.6
      5   14 Talpa Vlastislav & Petrovský Mario      243.2   52.0
      6    9 Gebertová Alena & Tomanová Zuzana       242.4   51.8
      7   18 Nešev Ivan & Neševová Olga              239.7   51.2
      8    5 Albrechtová Zuzana & Gerychová Libuše   237.6   50.8
      9   15 Petrovská Alena & Tomčíková Zdena       236.6   50.6
     10   10 Staflova Jana & Meduna Jan              231.7   49.5
     11   19 Havlínová Jitka & Černovská Lenka       230.8   49.3
     12    3 Dohnalek Jaromir & Dohnalkova Jarmila   222.6   47.6
     13    1 Kaderabkova Hana & Nemcova Jana         202.1   43.2
     14    2 Čížková Marta & Dvorakova Zdenka        199.7   42.7
     15    6 Weberová Alena & Zbořilová Drahoslava   198.5   42.4
     16   13 Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora  198.4   42.4
     17   12 Modritzer Miloslav & Wirthová Dana      197.6   42.2
     18    4 Janoušková Věra & Vronská Renata        192.5   41.1
     19   11 Bihelerová Maja & Hasanová Anna         185.4   39.6
Jackpot 2 pondělí
      1   18 Petrovská Alena & Literák Lubomír       264.4   66.8
      2    1 Fořt Tomáš & Tomčíková Zdena            255.5   64.5
      3   16 Suková Marta & Gucklerová Katarina      252.9   63.9
      4    5 Jelínková Jaroslava & Bihelerová Maja   247.8   62.6
      5    7 Parikova Libuse & Vondráčková Blanka    236.6   59.7
      6   12 Gerychová Libuše & Talpa Vlastislav       235   59.3
      7   20 Meduna Jan & Albrechtová Zuzana         231.5   58.5
      8    3 Petrovský Mario & Fořtová Eva           227.6   57.5
      9   14 Dohnalek Jaromir & Dohnalkova Jarmila   217.7   55.0
     10   10 Wirthová Dana & Dvorakova Zdenka        204.2   51.6
     11   13 Weberová Alena & Gebertová Alena        191.7   48.4
     12   11 Riha Ivan & Tomanová Zuzana             184.4   46.6
     13   15 Neševová Olga & Modritzer Miloslav      173.1   43.7
     14    8 Kaderabkova Hana & Nemcova Jana         148.5   37.5
     15    4 Čížková Marta & Zbořilová Drahoslava    144.9   36.6
     16    2 Staflova Jana & Bečka Jiří              144.8   36.6
     17    6 Hasanová Anna & Mullerová Božena        143.6   36.3
     18   19 Černovská Lenka & Janoušková Věra       137.2   34.6
     19   17 Hlaváčová Barbora & Hlaváč Zbysek          84   21.2
Pondělí večer - skupina A
      1  9  Staflova Jana & Meduna Jan               285.6  58.80
      2 10  Fořt Tomáš & Literák Lubomír             270.4  55.60
      3  1  Bečka Jiří & Gucklerová Katarina         269.9  55.50
      4  2  Petrovská Alena & Tomčíková Zdena        265.5  54.60
      5  3  Talpa Vlastislav & Petrovský Mario       242.9  50.00
      6  7  Nešev Ivan & Neševová Olga               242.8  50.00
      7  4  Riha Ivan & Vilím Pavel                  238.5  49.10
      8  5  Parikova Libuse & Suková Marta           213.8  44.00
      9  6  Gebertová Alena & Tomanová Zuzana        202.4  41.60
     10  8  Albrechtová Zuzana & Gerychová Libuše    198.2  40.80
Pondělí večer - skupina B
      1 11  Wirthová Dana & Modritzer Miloslav         285  66.00
      2 16  Dohnalkova Jarmila & Dohnalek Jaromir      282  65.30
      3 18  Vronská Renata & Janoušková Věra           267  61.80
      4 14  Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora     237  54.90
      5 15  Čížková Marta & Dvorakova Zdenka           213  49.30
      6 13  Weberová Alena & Zbořilová Drahoslava      198  45.80
      7 12  Hasanová Anna & Bihelerová Maja            186  43.10
      8 17  Kaderabkova Hana & Nemcova Jana            144  33.30
      9 19  Havlínová Jitka & Černovská Lenka          132  30.60
Jackpot 3 - úterý
      1    4 Černovská Lenka & Gucklerová Katarina     223   63.4
      2   14 Literák Lubomír & Tomčíková Zdena         219   62.2
      3    3 Petrovský Mario & Modritzer Miloslav      210   59.7
      4    7 Albrechtová Zuzana & Gerychová Libuše     200   56.8
      5    8 Weberová Alena & Riha Ivan                198   56.3
      6   16 Parikova Libuse & Tomanová Zuzana         186   52.8
      7   12 Dvorakova Zdenka & Neševová Olga          179   50.9
      8    1 Fořt Tomáš & Dohnalkova Jarmila           175   49.7
      9   10 Vondráčková Blanka & Vronská Renata       173   49.1
     10    5 Bečka Jiří & Janoušková Věra              169   48.0
     11   13 Zbořilová Drahoslava & Mullerová Božena   168   47.7
     11    6 Gebertová Alena & Meduna Jan              168   47.7
     13    9 Suková Marta & Talpa Vlastislav           164   46.6
     14   11 Wirthová Dana & Hasanová Anna             163   46.3
     15    2 Staflova Jana & Vilím Pavel               162   46.0
     16   18 Nemcova Jana & Kaderabkova Hana           144   40.9
     17   15 Hlaváčová Barbora & Čížková Marta         141   40.1
     18   17 Jelínková Jaroslava & Bihelerová Maja     126   35.8
 
Barometr - úterý večer
      1   19 Modritzer Miloslav & Tomčíková Zdena    364.7   77.9
      2   15 Fořt Tomáš & Petrovská Alena            274.8   58.7
      3    8 Gebertová Alena & Tomanová Zuzana       260.4   55.6
      4    7 Bečka Jiří & Gucklerová Katarina        259.3   55.4
      5    9 Albrechtová Zuzana & Gerychová Libuše   248.4   53.1
      6   17 Nešev Ivan & Neševová Olga              245.5   52.5
      7   13 Vilím Pavel & Riha Ivan                 243.7   52.1
      8   12 Vronská Renata & Vondráčková Blanka     243.5   52.0
      9    2 Janoušková Věra & Talpa Vlastislav      241.5   51.6
     10   14 Petrovský Mario & Literák Lubomír       238.9   51.0
     11    1 Dohnalek Jaromir & Dohnalkova Jarmila   225.5   48.2
     12   16 Bihelerová Maja & Hasanová Anna         220.8   47.2
     13    5 Wirthová Dana & Mullerová Božena        220.5   47.1
     14   18 Parikova Libuse & Suková Marta          209.7   44.8
     15    3 Staflova Jana & Meduna Jan              208.3   44.5
     16   11 Weberová Alena & Zbořilová Drahoslava   204.6   43.7
     17    6 Nemcova Jana & Kaderabkova Hana         198.2   42.4
     18   10 Dvorakova Zdenka & Čížková Marta        189.7   40.5
     19    4 Černovská Lenka & Havlínová Jitka       135.2   28.9
Jackpot 4 středa
      1    1 Petrovský Mario & Fořt Tomáš            226.2   64.3
      2    2 Staflova Jana & Bečka Jiří              218.7   62.1
      3   10 Literák Lubomír & Modritzer Miloslav      214   60.8
      4   17 Vilím Pavel & Dvorakova Zdenka          211.2   60.0
      5    9 Petrovská Alena & Tomčíková Zdena       185.3   52.6
      6   13 Vondráčková Blanka & Neševová Olga      184.8   52.5
      7   14 Vronská Renata & Čížková Marta          174.9   49.7
      8   12 Talpa Vlastislav & Černovská Lenka      173.6   49.3
      9   11 Hasanová Anna & Bihelerová Maja         173.5   49.3
     10    4 Gerychová Libuše & Meduna Jan           168.5   47.9
     11    3 Dohnalkova Jarmila & Dohnalek Jaromir   166.7   47.4
     12   16 Zbořilová Drahoslava & Riha Ivan        162.3   46.1
     13    8 Weberová Alena & Wirthová Dana          153.2   43.5
     14    6 Gebertová Alena & Gucklerová Katarina   152.1   43.2
     15    7 Suková Marta & Jelínková Jaroslava      150.9   42.9
     16    5 Albrechtová Zuzana & Tomanová Zuzana    148.5   42.2
     17   15 Parikova Libuse & Janoušková Věra       126.8   36.0
Individuál - středa odpoledne
              1   16 Literák Lubomír         214 63.7 
              2   20 Gucklerová Katarina     200 59.5 
              3    9 Albrechtová Zuzana      198 58.9 
              4   22 Mullerová Božena        197 58.6 
              5   15 Tomanová Zuzana         191 56.8 
              6   13 Bečka Jiří              190 56.5 
              7=   4 Gebertová Alena         189 56.3 
              7=   6 Talpa Vlastislav        189 56.3 
              9=   8 Modritzer Miloslav      186 55.4 
              9=  25 Petrovská Alena         186 55.4 
             11   17 Staflova Jana           179 53.3 
             12   24 Hasanová Anna           170 50.6 
             13   19 Fořt Tomáš              168  50  
             14=   1 Petrovský Mario         164 48.8 
             14=   5 Neševová Olga           164 48.8 
             14=  18 Nešev Ivan              164 48.8 
             17   10 Suková Marta            160 47.6
             18   21 Hlaváčová Barbora       159 47.3
             19   26 Čížková Marta           156 46.4
             20   27 Tomčíková Zdena         155 46.1
             21    2 Pardubova Marta         151 44.9
             22   14 Gerychová Libuše        148  44
             23=   3 Meduna Jan              145 43.2
             23=  12 Vilím Pavel             145 43.2
             25=   7 Vondráčková Blanka      141  42
             25=  11 Havlínová Jitka         141  42
             27   23 Wirthová Dana           136 40.5
             28   28 Bihelerová Maja         118 35.1
Jackpot 5 čtvrtek
1.    	Literák – Tomčíková
	Albrechtová – Meduna
3.	Talpa – Tomanová
4.	Pardubová – parduba
5.	Fořt – Dohnálková
6.	Geertová – Dvořáková
7.	Paříková – Gucklerová
8.	Jenílková – bihelerová
9.	Janoušková – Hlaváčová
10.	Vondráčková – Zbořilová
11.	Štaflová – Bečka
	Petrovský – Modritzer
13.	Neševová – Mullerová
14.	Weberová  Vacek
15.	Wirthová  - Hasanová
16.	Říha - Čížková
 
 
IMP - čtvrtek večer 
      1   16 Fořt Tomáš & Petrovský Mario             71     71
      2   14 Petrovská Alena & Literák Lubomír        58     58
      3   10 Weberová Alena & Zbořilová Drahoslava    33     33
      4    9 Nešev Ivan & Neševová Olga               25     25
      5    4 Tomanová Zuzana & Vacek Jiří             19     19
      6    7 Bečka Jiří & Gucklerová Katarina         16     16
      7   19 Vilím Pavel & Riha Ivan                  5       5
      8   18 Pardubova Marta & Parduba Zdenek         3       3
      8   17 Parikova Libuse & Tomčíková Zdena        3       3
     10    2 Janoušková Věra & Vronská Renata        -11     -11
     11    3 Albrechtová Zuzana & Gerychová Libuše   -15     -15
     12   12 Modritzer Miloslav & Wirthová Dana      -16     -16
     13   11 Dohnalkova Jarmila & Dohnalek Jaromir   -23     -23
     14    1 Havlínová Jitka & Staflova Jana         -23     -23
     15   15 Dvorakova Zdenka & Čížková Marta        -24     -24
     16    6 Bihelerová Maja & Hasanová Anna         -27     -27
     17    8 Gebertová Alena & Mullerová Božena      -29     -29
     18   13 Talpa Vlastislav & Meduna Jan           -31     -31
     19   5 Hlaváčová Barbora & Vondráčková Blanka  -31     -31
Jackpot 6 - pátek
      1   20 Gerychová Libuše & Havlínová Jitka      234.6   59.2
      2    4 Vondráčková Blanka & Hlaváčová Barbora  232.9   58.8
      3   14 Modritzer Miloslav & Wirthová Dana      227.7   57.5
      4    6 Tomanová Zuzana & Albrechtová Zuzana    222.6   56.2
      5    8 Janoušková Věra & Literák Lubomír         219   55.3
      6   10 Zbořilová Drahoslava & Talpa Vlastislav   208   52.5
      7   16 Vacek Jiří & Gebertová Alena            203.5   51.4
      8    3 Petrovský Mario & Tomčíková Zdena       201.8   51.0
      9    1 Fořt Tomáš & Petrovská Alena            201.7   50.9
     10    2 Riha Ivan & Vilím Pavel                 200.3   50.6
     11    5 Parduba Zdenek & Pardubova Marta        198.4   50.1
     12   17 Mullerová Božena & Meduna Jan           193.1   48.8
     13   18 Dvorakova Zdenka & Weberová Alena       189.7   47.9
     14   13 Gucklerová Katarina & Parikova Libuse     188   47.5
     15   15 Bihelerová Maja & Jelínková Jaroslava   183.2   46.3
     16    7 Bečka Jiří & Staflova Jana              173.3   43.8
     17   19 Dohnalkova Jarmila & Dohnalek Jaromir   164.9   41.6
     18   11 Čížková Marta & Neševová Olga           162.3   41.0
     19   12 Hasanová Anna & Vronská Renata          159.3   40.2


Závěrečný - pátek večer

      1   12 Bečka Jiří & Gucklerová Katarina          226   64.2
      2   18 Literák Lubomír & Petrovská Alena         222   63.1
      3    1 Petrovský Mario & Fořt Tomáš              218   61.9
      4    8 Dohnalek Jaromir & Dohnalkova Jarmila     200   56.8
      5    5 Parduba Zdenek & Pardubova Marta          188   53.4
      6   17 Parikova Libuse & Tomčíková Zdena         182   51.7
      6    9 Mullerová Božena & Meduna Jan             182   51.7
      8   14 Riha Ivan & Vilím Pavel                   181   51.4
      9   15 Modritzer Miloslav & Wirthová Dana        180   51.1
     10    6 Janoušková Věra & Talpa Vlastislav        176   50.0
     11    3 Nešev Ivan & Neševová Olga                173   49.1
     12   16 Hasanová Anna & Bihelerová Maja           166   47.2
     13    2 Hlaváčová Barbora & Vondráčková Blanka    162   46.0
     14   10 Albrechtová Zuzana & Gerychová Libuše     158   44.9
     15   13 Gebertová Alena & Tomanová Zuzana         155   44.0
     16    7 Dvorakova Zdenka & Čížková Marta          140   39.8
     17   11 Weberová Alena & Zbořilová Drahoslava     135   38.4
     18    4 Vronská Renata & Havlínová Jitka          124   35.2

Jackpot 7 - sobota

    
      1    4 Literák Lubomír & Petrovský Mario       213.7   69.4
      2    7 Parduba Zdenek & Pardubova Marta        207.7   67.4
      3   10 Modritzer Miloslav & Wirthová Dana      202.3   65.7
      4    1 Fořt Tomáš & Tomčíková Zdena            190.7   61.9
      5   13 Dvorakova Zdenka & Mullerová Božena     173.3   56.3
      6    6 Tomanová Zuzana & Meduna Jan              166   53.9
      7   16 Janoušková Věra & Gebertová Alena       161.7   52.5
      8    2 Riha Ivan & Weberová Alena              160.7   52.2
      9   14 Gucklerová Katarina & Parikova Libuse   154.7   50.2
     10   15 Bečka Jiří & Talpa Vlastislav           153.3   49.8
     11    5 Albrechtová Zuzana & Gerychová Libuše   152.3   49.4
     12    8 Čížková Marta & Vilím Pavel               132   42.9
     13    9 Vondráčková Blanka & Vacek Jiří         128.7   41.8
     14   11 Havlínová Jitka & Vronská Renata          110   35.7
     15    3 Zbořilová Drahoslava & Neševová Olga     97.3   31.6
     16   12 Hlaváč Zbysek & Hlaváčová Barbora        61.3   19.9

 
Závěrečný highscorer - KB body do matriky ČBS
#
JménoLeg.KlubČlenstvíZB - SB - KBPočet účastí
1Literák Lubomír57BKPS36314
2Fořt Tomáš703PARS28614
3Petrovský Mario1736BKPR25514
4Gucklerová Katarina2627BKPR24914
5Tomčíková Zdena180BKPS23114
6Bečka Jiří1864TRIR23014
7Mödritzer Miloslav1341NERS21614
8Petrovská Alena1735BKPR19010
9Albrechtová Zuzana2093CBMR16014
10Meduna Jan2664PARR15814
11Tomanová Zuzana2794BKPR15514
12Wirthová Daniela2866BKPR13314
13Talpa Vlastislav104BKPR12814
14Gerychová Libuše2529BKPR11913
15Gebertová Alena2795BKPR11114
16Neševová Olga2816BKPR9414
17Dvořáková Zdeňka2646BKPR8313
18Pardubová Marta328NEKR756
19Suková Marta2689BKPR709
20Janoušková Věra2812BKPR6612
21Čížková Marta116NEKR6514
22Nešev Ivan2808TOPR597
23Havlínová Jitka2921BKPR519
24Bihelerová Maja2914TOPR5013
25Jelínková Jaroslava2934TOPR326
26Hasanová Anna3028BKPR3212
27Fořtová Eva1985BKPS91
28Vondráčková Blanka2122BKPN014
29Paříková Libuše2421BKPU013
30Weberová Alena2690BKPN011
31Vacek Jiří2730BKPN04
32Vronská Renata2538BKPN010
33Zbořilová Drahuše2585BKPN013
34Vilím Pavel2605BKPN012
35Černovská Lenka2895BKPN08
36Dohnálková Jarmila2841BKPN012
37Parduba Zdeněk327NEKN05
38Dohnálek Jaromír539HKRN010
39Hlaváčová Barbora1924TOPN011
40Němcová Jana2364TOPN07
41Kadeřábková Anna2365TOPN07
42Müllerová Božena2932TOPN011
43Říha Ivan1714NEKN013