Rakouské turnaje na BBO

 

Martin Rokyta, rakouský hráč, který občas jezdí hrát i k nám,  nám sdělil, že rakouské turnaje probíhají na BBO denně od 14.00 a od 19.00 hodin.
Mohou se zúčastnit i naši hráči. Jen je potřeba udělat:
- napsat vedoucímu, což je TL_AT soukromým chatem na BBO svůj nick a skutečné jméno
- na mail  - stefan@propst.at napsat žádost, aby vás zařadil do seznamu povolených hráčů pro jejich turnaje a napsat mu také svůj nick a skutečné jméno.

Turnaje probíhají v němčině, vedoucí je TL_AT. Odpolední turnaje jsou zdarma, večerní nyní po novu s placeným poplatkem 1 BB $ a hrajou se švýcarským způsobem. Odpolední na 18 rozdání, večerní na 24 rozdání. Rakouské turnaje byly od počátku zdarma, ale jejich velmi dobrá organizace vyžaduje nemalé usílí. Nejen vedení turnajů, ale i aktualizaci seznamu povolených hráčů, publikování výsledků a udržování přehledně udělané informační stránky  Bridž pro Rakousko, kde jsou všechny potřebné aktuální informace a výsledky. 
Hráče, kteří mohou a chtějí tuto pracovní skupinu podpořit, žádají organizátoři o zaslání dobrovolného sponzorského daru na
IBAN AT66 2011 1203 9316 1024, kde se shromažďují peníze pro tyto účely. Sponzorské příspěvky posílejte nejlépe jednou za měsíc podle přibližného počtu odehraných turnajů. Doporučená částka je cca 3Eura za účast.

 

Pozor, důležité: Turnaje jsou v němčině. Pokud si budete psát o zařazení do seznamu povolených hráčů, pište německy.