Rakouské turnaje na BBO

 

Protože se na mě stále obracíte s dotazy, jak že máte platit ty rakouské turnaje, pokusím se opět co nejsrozumitelněji zrekapitulovat:

 

1) Turnaje, které začínají v době mezi 17 a 22 hodinou večer jsou zpoplatněné serverem BBO 1 BB $. K tomu, abyste je mohli zaplatit je potřeba si vložit nějaké dolary do účtu na BBO. Vpravo nahoře na BBO je záložka BB $. Přes tu se dostanete na "vložit" - "purcharse" a vklad můžete udělat buď platební kartou nebo  přes PayPal. Pak z této BBO peněženky můžete platit své turnaje nebo můžete i zaplatit turnaj za svého partnera, pokud on nemá čím.


2) Druhá, naprosto odlišná věc je platba pro skupinu Bridž pro Rakousku, která turnaje organizuje. T.j. zajišťuje vedení turnajů,  aktualizaci seznamu povolených hráčů, publikování výsledků a udržování přehledně udělané informační stránky  Bridž pro Rakousko, kde jsou všechny potřebné aktuální informace a výsledky.  Hráče, kteří mohou a chtějí tuto pracovní skupinu podpořit, žádají organizátoři o zaslání dobrovolného sponzorského daru na
IBAN AT66 2011 1203 9316 1024, kde se shromažďují peníze pro tyto účely. Sponzorské příspěvky posílejte nejlépe jednou za měsíc podle přibližného počtu odehraných turnajů. Doporučená částka je cca 3Eura za účast.