Rakouské turnaje na BBO

28.4.2020

Organizátoři rakouských turnajů na BBO řešili stejný problém jako naši. Volné turnaje v normální večerní hodinu nejsou pro přetížení BBO možné. Vyjednali tedy na BBO, že večerní turnaje budou konány jako placené za vstupné 1BB $ jako poplatek pro server BBO. Tím pádem mohou nyní pořádat turnaje od 19. hodiny. Turnaje jsou velké, jsou hrané jako barometr a jsou na 24 rozdání.
Odpolední rakouské turnaje od 14. hodiny zůstávají nadále bezplatné, jsou na 18 rozdání.

Rakouské turnaje byly od počátku zdarma, ale jejich velmi dobrá organizace vyžaduje nemalé usílí. Nejen vedení turnajů, ale i aktualizaci seznamu povolených hráčů, publikování výsledků a udržování přehledně udělané informační stránky  Bridž pro Rakousko, kde jsou všechny potřebné aktuální informace a výsledky. 
Hráče, kteří mohou a chtějí tuto pracovní skupinu podpořit, žádají organizátoři o zaslání dobrovolného sponzorského daru na
IBAN AT66 2011 1203 9316 1024, kde se shromažďují peníze pro tyto účely. Sponzorské příspěvky posílejte nejlépe jednou za měsíc podle přibližného počtu odehraných turnajů. Doporučená částka je cca 3Eura za účast.

Rakouské turnaje mohou hrát i naši hráči, pokud si chcete některý turnaj zahrát, zde je návod, co musíte pro to udělat.

Předcházející aktualita