Zdokonalovací lekce on-line

Lekce se konají každé pondělí od 9 hodin.

 

Pro všechny pokročilosti!

Průběžně pro vás připravuji zdokonalovací lekce on-line prostřednictvím BBO. Lekce jsou různé úrovně pro všechny pokročilosti – každý si v nich najde to své. Typově jsou to lekce, jako bývaly v pondělním zdokonalovacím kurzu nebo na výjezdech, vždy 6 partií na určité téma, partie čtyři z vás zahrají, ostatní přihlížejí jako diváci a vidí karty hlavního hráče. A po každé partii pak následuje výklad a rozbor, kdy vidíte všechny karty.

Všechny mé on-line lekce pokračují i v roce 2023 za dobrovolný příspěvek v řádu 50.- až 100,- za lekci.
Své příspěvky mi neposílejte jednotlivě, ale vždy za nějaké časové období nebo za více účastníků najednou na účet 126279051/0300. Za finanční příspěvky všem děkuji!

Lekce jsou otevřené všem zájemcům, jen je potřeba mi sdělit nick na BBO, abych vás pustila ke stolu. Pro anonymní zájemce bude stůl uzavřen. A také mail, který si přidám do distribučního seznamu a budu všem zájemcům posílat termíny a témata dalších lekcí.

Je potřeba, aby zájemci měli svou registraci na BBO. Pokud ji ještě nemáte, návod je zde - http://eva.fort.cz/soubory/jakhratnabbo.pdf

Stačí, když zvládnete ten začátek, až k přihlášení do turnaje.

Návod, jak se dostat k výukovému stolu a co udělat dál:

V BBO si  mě přidejte do přátel. Uděláte to tak, že v hráčích prostřednictvím "hledej" vyhledáte Eva1. Pak otevřete moji kartu a vedle "neutrální" je malý trojúhelníček, na který klepnete a vyberete "následuj". Když to uděláme oba navzájem, tak se to změní na "přítel". Pak vždy uvidíte, kde jsem. Na mé kartě kliknete na modré políčko v rohu nahoře "přidat se" a já to odsouhlasím.

Zvukové propojení přes BBO:
Po příchodu ke stolu klikněte dole na žluté tlačítko "hlas", otevře se další menší okénko, kde kliknete na "spustit komentář", pak to okénko křížkem zavřete, aby nepřekáželo. Tím byste mě měli slyšet, nezapomeňte si pustit repráček.
Občas se v průběhu lekce stane, že vypadne spojení pro mluvený komentář, pak ho musím znovu nahodit a vy si musíte znovu zapnout hlas a poté „spustit  komentář“. Pokud v průběhu lekce vypadnete z nějakého důvodu od stolu, dejte znovu „přidat se“.  Pokud mi budete chtít říct něco vy nebo se na něco zeptat, napíšete to do chatu dole - píšete tím ke stolu a co napíšete, vidí všichni, a já budu postupně na vaše dotazy odpovídat.

Pokud si chcete partie schovat: Po odehrání partie (i když jste diváci) ji máte v „historii“ – otevřete si ji, kliknete na modré pole s bílými vodorovnými čarami a vyberete „export“ a pak „uložit rozdání jako“ – pak si ho můžete nějak nazvat a uložit do složky oblíbených rozdání nebo do složky, kterou si vytvoříte. Najdete ho pak v záložce "účet" - archiv rozdání.

Dále pro zlepšení vaší hry nabízím:
Individuální lekce pro 1-4 hráče pro všechny pokročilosti, i pro úplné začátečníky. Tyto lekce probíhají v čase, který si domluvíme, téma může být podle vašeho přání, budeme u zavřeného neviditelného stolu, bez diváků, jen mezi námi a s hlasovým propojením všech zúčastněných. Cena lekce je 400,-Kč za celou skupinku (cca 75 minut).

  

Předcházející aktualita