Výlet na Zakyntos - červen 2021

2.7.2021

V červnu 2021 jsme se po delší koronavirové pauze vypravili s bridžisty a jejich rodinnými příslušníky na krásný řecký ostrov Zakyntos. Jela nás malá skupinka 13 osob, zájezd byl na last minute a víc letenek už na tento termín nebylo.

 

Cesta letadlem proběhla v respirátorech, ale bez problémů. Na Zakyntosu nás uvítalo krásné počasí, řecké slunce, průzračné teplé moře a hezký příjemný hotel Poseidon na pláži v Laganas.

Hotel nebyl plný, všude bylo dostatek prostoru. Jediné omezení bylo v jídelně, kde jsme při samoobslužném nabírání jídla museli mít roušky a nechat si navléknout rukavice.

  

Celý týden bylo krásné počasí mezi 30 a 40 stupni, moře bylo vyhřáté kolem 30 stupňů.

    

Uskutečnili jsme dva výlety. První výlet byl lodí na jeskyni Keri a na Želví ostrov, kde jsme mohli z lodě pozorovat želvy velké 80-100 cm. Také jsme se koupali u jeskyní z lodě a pak na romantické pláži na Želvím ostrově.

  

Druhý výlet byl na sever ostrova. Jeli jsme dvěma auty a navštívili nejhezčí vyhlídky včetně vyhlídky na pláž Navagio, která patří do top 10 nejkrásnějších řeckých pláží. Bridž jsme hráli každý večer na 2 - 2,5 stolech. Zájezd jsme si krásně užili, prožili nezapomenutelný týden a na Zakyntos se jistě zase někdy rádi vrátíme:) 

  

Předcházející aktualita