Dominikána v únoru 2022

Letos v zimě jsme se vypravili na „výlet do léta“ do Dominikánské republiky. Celkem nás letělo 8, bylo malým zázrakem, že v době kulminace Omikronu jsme odletěli všichni.

Celá cesta včetně letu proběhla bez problémů a už večer  po desetihodinovém přímém letu jsme si uživali teplého počasí a okusili i teplotu moře.

Hotel byl nádherný, pětihvězdička s all inclusive s úžasnou polohou přímo na pláži Bávaro, což je ta nejhezčí dlouhá pláž v Punta Caně.  Krásné pokoje, pohodlné postele, drinky nám nosili až pod nos, jídla bylo tolik, že ani nešlo všechno ochutnat a po všech stránkách jsme si to užívali.

Kromě krásně teplého moře 27 stupňů byl v hotelu také velký, stejně teplý bazén a několik dalších menších bazénů, spousta lehátek, hotel nepřelidněný a personál milý.

 

Z 8 účastníků byla jedna nehrající, takže na bridž špatný počet – 7 hráčů. Ale vzhledem k tomu, že jsme všichni hraví, hráli jsme po večerech  jiné hry, např. Šestá bere nebo Krycí jména. Každé odpoledne měl Tomáš své bridžové lekce na pokročilejší témata, uzpůsobené vyšší úrovni účastníků.

Po týdnu jedna dvojice odjela, takže zůstalo 5 bridžistů, to už jsme bridž hráli a střídali se.

Domů do zimy se nám moc nechtělo. Ale vše hezké jednou končí, tak jsme se rozloučili s mořem s přáním se na toto krásné místo zase vrátit.

 

Další fotografie