Srí Lanka – únor 2024
hotel Blue Waters  Wadduwa

Letos v únoru jsme se vypravili na exotický výlet na Srí Lanku. Čedok tam létá přímým letem z Prahy Dreamlinem, cesta trvá cca 8,5 hodiny.

V minulých letech jsme byli několikrát v Dominikánské republice a já jsem myslela, že Dominikána je naprostý TOP, že snad nic hezčího být už nemůže. Tady na Srí Lance to je ale zase úplně jiné, i když ne tak civilizované, ale je to také ráj na zemi. Jste uprostřed přírody, ačkoliv v hotelu, tak máte kolem sebe spoustu prostoru, palem, moře hned vedle hotelu, v hotelu jsou zvířata, mladé volavky, slon za plotem, kterého můžete chodit krmit. Obyvatelé jsou milí, usměvaví a moc se snaží.

Bridž jsme hráli každý večer venku v zahradě, za šumění vln.  Tomáš měl odpoledne svá oblíbená bridžová školení. Místní průvodce Mandu nám udělal několik výletů přímo na míru na přání na různá zajímavá místa na ostrově.

Moře je zde teplé kolem 30 stupňů, mírně divočejší, vlny se musí trochu přeskakovat, ale dlouho bylo mělko, tak to nebylo na překážku, abychom si ho naplno užívali. Velký bazén měl 32 stupňů.

Právem je Srí Lanka hitem letošní zimní sezóny.


Odkaz na další fotky: https://www.rajce.idnes.cz/eva-bridz/album/sri-lanka-unor-2024